М.E.Doc. Інтеграція за допомогою буферних таблиць

Інтеграція за допомогою буферних таблиць підійде компаніям, які працюють з обліковими системами під управлінням СКБД Oracle. 

Принцип роботи побудований на обміні даними між M.E.Doc та вашою обліковою системою через буферну таблицю. Інтеграція на рівні «база даних — база даних» дозволяє генерувати та надсилати первинні документи безпосередньо із облікової системи.

Як це працює

Створюється окрема буферна таблиця, що приєднується до бази даних облікової системи та програми для е-документообігу M.E.Doc. Після синхронізації дані надсилаються до M.E.Doc. На їхній основі, за встановленим шаблоном, відбувається автоматична генерація первинних документів.

Згенеровані документи підписуються кваліфікованим електронним підписом та, за бажанням клієнта, надсилаються автоматично. Інформація щодо статусів документів надходить до облікової системи також через буферну таблицю.

Переваги 

  • Логіка роботи облікової системи та поточні бізнес-процеси залишаються без змін
  • Не потрібно виконувати імпорт/експорт документів
  • Висока швидкість обміну інформацією між двома системами
  • При створенні документів у обліковій системі вони автоматично з'являються у M.E.Doc
  • Можливість отримувати юридично значущі документи та їхні статуси у свою облікову систему в режимі real time
     

Для кого

Для компаній, які прагнуть організувати електронний документообіг з облікової системи, оперують великими масивами даних, потребують високої продуктивності процесу створення, обробки документів.
 

КЕЙС

Сфера діяльності 

Один із найбільших мобільних операторів України.


Основний інструмент для роботи

Компанія здійснює нарахування вартості послуг за допомогою білінгової системи, що зберігає всю інформацію про наявні тарифні плани. Зазвичай такі білінгові системи — це власні розробки, заточені під конкретні завдання та бізнес-процеси компанії.

медок інтеграція


Бізнес-завдання  

Забезпечити високу швидкість та продуктивність під час взаємодії між програмою М.E.Doc та білінговою системою, зважаючи на великі обсяги даних і необхідність їхньої швидкої обробки.

Телеком-оператор має згенерувати, підписати й надіслати документи своїм користувачам до закінчення білінгового періоду, що триває від 3-х до 5-ти днів. У середньому компанія щомісяця надсилає 250 000 документів. 

Чому обрали рішення М.E.Doc.Інтеграція за допомогою буферних таблиць? 

Під такий бізнес-кейс клієнта було розроблено рішення, яке базується на інтеграції білінгової системи компанії та програми M.E.Doc на рівні «база даних — база даних».

Генерація документів

Для забезпечення оптимального й швидкого обміну даними між білінговою системою та програмою M.E.Doc була реалізована окрема буферна таблиця БД, до якої з білінгової системи підтягуються всі необхідні дані для подальшої генерації первинних документів своїм клієнтам.
З боку програми M.E.Doc працює сервіс, який, на основі даних із цієї таблиці, генерує електронні документи в БД M.E.Doc. Завдяки цій схемі реалізації генерація такої кількості документів займає лічені години.

Переваги переходу на ЕДО з рішенням М.E.Doc.Інтеграція за допомогою буферних таблиць
 

Автоматичне підписання та відправка

Після створення документів сервіс автоматичної обробки документів у програмі M.E.Doc підписує та відправляє документи клієнтам. На цей момент сервіс дозволяє підписати, зашифрувати на отримувача документ та відправити до 25 000/год.

Підготовка та відправка документів займає не більше 24-х годин

Після відправки документа клієнтові, статус та інформація щодо його маршруту повертається до буферної таблиці, і компанія може обробляти та працювати з нею безпосередньо у своїй білінговій системі.