Інтеграція ЕДО за допомогою СОM-методів

Компаніям, які використовують нетипові конфігурації облікових систем, доопрацьовані під індивідуальні потреби бізнесу, стандартне коробкове рішення не підходить. Організувати взаємодію між програмою M.E.Doc та обліковою системою замовника допоможе інтеграція за допомогою СОМ-методів (функцій).

M.E.Doc має набір СОМ-методів, які дозволяють автоматизувати процес створення, підписання та відправлення документів. Таке рішення дозволяє організувати документообіг безпосередньо з облікової системи з використанням сервісів програми M.E.Doc.

Цей спосіб інтеграції дозволяє інтегруватися в будь-яку облікову систему. Із такою схемою реалізації завжди враховуються потреби й особливості структури компанії замовника. Доопрацювання здійснюється двома сторонами в індивідуальному порядку. 

Як це працює

  • На основі отриманих СОМ-методів, клієнт здійснює інтеграцію з обліковою системою. 
  • M.E.Doc формує документи на основі даних, отриманих з облікової системи замовника. Після чого, за допомогою сервісу автоматичної обробки, документи підписуються КЕП та відправляються контрагентам. 
  • Після отримання підтвердженого документа від контрагента — клієнт за допомогою розширених СОМ-методів зберігає їх оригінали в обліковій системі.

Переваги 

  • Висока швидкість взаємодії між системами
  • Робота в інтерфейсі своєї облікової системи
  • Заощадження часу на підготовку та відправку документів

Для кого

Для  компаній, які використовують нетипові конфігурації облікових систем, доопрацьовані під індивідуальні потреби бізнесу.
 

КЕЙС

Сфера діяльності 

Представник найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров'я. 

Основний інструмент для роботи

Компанія у своїй роботі використовує облікову систему “BAS” нетипової конфігурації — доопрацьовану під власні потреби.

Бізнес-завдання

Автоматизувати документообіг, щоб можна було обмінюватися документами просто із обліковки.

Чому обрали рішення M.E.Doc.Інтеграція за допомогою СОM-методів? 

Щоб автоматизувати обмін даними між обома системами: СЕД M.E.Doc і BAS з нетиповою конфігурацією — ми відкриваємо канал зв'язку між ними. За допомогою COM-об'єктів дані передаються із BAS  M.E.Doc, на їх основі програма формує документи та, за допомогою функцій автообробника, накладає КЕП і відправляє контрагентам. Також COM-методи дозволяють забирати статуси документів до облікової системи, робити вкладення до первинних документів та забирати підписані документи до BAS.

За такої схеми реалізації, доопрацювання здійснювалися і з боку клієнта, і  з боку розробника. CОМ-методи дозволяють інтегрувати M.E.Doc до будь-якої облікової системи. Окремим випадком застосування СОM-методів є  готове коробкове рішення — “Медове стикування”, що автоматизує обмін первинними документами між M.E.Doc та BAS стандартної конфігурації на базі платформ  версії платформ: 8.3 і вище.