5-6 вересня у Києві відбулася XV щорічна бізнес-конференція “PrivateLabel-2024: Нові вектори розвитку ВТМ – український та зарубіжний досвід”. Учасники заходу мали можливість пройти практичне навчання з ефективних перемовин із роздрібними мережами, взяти участь у практичній конференції із дискусійними панелями про розвиток галузі, визначити стратегії і тактики ефективного розвитку свого бізнесу.
Цьогоріч “PrivateLabel-2024” мала на меті заповнити прогалини в забезпеченні продуктами харчування населення України за рахунок визначення потреб мереж та пошуку українських виробників, а також створити умови для укладення контрактів на постачання продуктів харчування за рахунок переговорів між мережами, дистриб'юторами та виробниками. Ініціатором та організатором події стала B2B медіа-група TradeMasterGroup за підтримки програми USAID з аграрного та сільського розвитку – АГРО.
Взяв участь у “PrivateLabel-2024” український IT-холдинг Linkos Grouр, який займається розробкою цифрових рішень для автоматизації бізнесу. Компанія створює ІТ-продукти у сфері електронної звітності та електронного документообігу, які вже понад 20 років використовує бухгалтерія та бізнес всієї країни, серед них: M.E.Doc, СОТА, Cashalot, FlyDoc, ISpro, ЦСК “Україна”.
Представники Linkos Group радо зустріли відвідувачів конференції біля брендованого стенду й розповіли всім охочим про Е-ТТН як безсумнівно новий етап еволюції електронного документообігу. Нині чимало українських компаній ставлять собі запитання, із чого почати цей процес. Готові рішення від Linkos Group допоможуть легко і швидко впровадити е-ТТН у свій бізнес. Експерти Linkos Group із задоволенням відповіли на всі запитання стосовно проєкту Е-ТТН та продукти СОТА, M.E.Doc, ПТАХ, які змінюють бачення документообігу сьогодні.
До того ж комерційний директор Linkos Group Дмитро Борисов виступив на “PrivateLabel-2024” із доповіддю “Еволюція електронного документообігу в Україні. Е-ТТН як новий етап розвитку”:
“Linkos Group займається розробкою програмних продуктів для автоматизації бізнесу в Україні вже понад 20 років, тому логічно, що ми були тісно залучені до реалізації переходу на електронний документообіг в країні. Від початку заснування наш IT-холдинг займається інноваційними розробками. Ми створили платформу електронного документообігу ПТАХ, до якого підключені всі інші наші продукти та деякі клієнти. І завдяки цьому став можливий обмін між всіма нашими рішеннями. Флагманом серед рішень Linkos Group є програма "М.Е.Doc". Вона швидко набула популярності та стала стандартом де-факто для електронного документообігу в Україні, особливо у сфері подання електронної звітності. Також Linkos Group відіграла ключову роль у популяризації та впровадженні електронного цифрового підпису (ЕЦП) в Україні. Власний акредитований сертифікаційний центр “Україна” за роки свого існування видав більше 8 млн. електронних підписів своїм клієнтам”.
Експерт дав цінні поради, як краще почати впровадження Е-ТТН, а також які готові рішення від Linkos Group обрати вже зараз:
“Завчасна підготовка до впровадження Е-ТТН у компанії допоможе знизити ризики. Доки тарифікація е-ТТН не визначена на законодавчому рівні — всі консультації по інтеграційним рішенням ми надаємо безоплатно. Взаємодію із системою е-ТТН у нас виконує провайдер ПТАХ, до неї підключені рішення для роботи з е-ТТН, які розроблені на базі вебсервісу СОТА. СОТА — онлайн-сервіс, створений для сучасних підприємців. Він поєднує в собі рішення для документообігу, подання звітності, реєстрації електронних чеків, а тепер ще й рішення для роботи з електронними товарно-транспортними накладними”.
Тож автоматизувати бізнес-процеси у своїх компаніях наразі важливо. Адже на додаток, на міжнародному рівні йде активна підготовка до розробки і запуску e-CMR — документа для міжнародних вантажоперевезень між країнами. Україна долучилася до країн, які взяли на себе зобов’язання щодо розробки та імплементації e-CMR.
"Товарно-транспортні накладні — той вид документа, використання якого продовжує залишатися в паперовому вигляді і потребує цифровізації. ТТН є обов’язковим документом при здійсненні будь-яких вантажних перевезень, а його цифровізація (переведення в електронну форму) дозволить підвищити якість і прозорість процесу перевезень, покращить умови ведення бізнесу в Україні та наблизить українське законодавство до європейських стандартів. Впровадження е-ТТН є одним із кроків до реалізації впровадження e-CMR", — зазначив Дмитро Борисов.