Продовжуючи цикл публікацій щодо звіту про фінансові рахунки (звіт CRS), розглянемо, як створити коригуючий Звіт CRS на основі існуючого.
Для створення коригуючого Звіту CRS на основі існуючого у реєстрі зі звітами виділіть Звіт, на основі якого потрібно створити коригуючий, та натисніть іконку Створити коригуючий звіт (рис. 1):
Рис. 1
Відкриється вікно Створення коригуючого звіту. Для вибору типу даних про ПФУ встановіть відповідну опцію (рис. 2):
Рис. 2
Нагадаємо, що:
- OECD0 – повторно надіслані дані (використовується в разі повторного надсилання даних в блоці «Підзвітна Фінансова Установа»;
- ОECD2 – скориговані дані;
- ОECD3 – видалення даних.
Якщо ви обрали тип даних про ПФУ – OECD0, у наступному вікні оберіть рахунок. Для цього встановіть позначку на початку рядка, що відповідає рахунку. Натисніть Продовжити (рис. 3):
Рис. 3
Якщо обрано тип даних про ПФУ OECD0, але не обрано рахунок, кнопка Продовжити буде неактивна.
Якщо ви обрали тип даних про ПФУ OECD2 або OECD3, вибір рахунку для коригування необов’язковий. У такому випадку можна перейти до наступного етапу, натиснувши Продовжити.
Відкриється вікно Коригуючого звіту (рис. 4):
Рис. 4
В коригуючому звіті автоматично заповнюються поля:
- Тип звіту – зазначається код – CRS702.
- В блоках звіту “Інформація про звіт” та “Підзвітна фінансова установа” автоматично підтягуються дані зі звіту, на основі якого створюється коригуючий звіт.
У блоці Підзвітна фінансова установа:
- Тип даних – зазначається код, який обрано у вікні створення коригуючого звіту;
- Унікальний ідентифікатор блоку даних – під час створення коригуючого звіту ідентифікатор формується системою автоматично наступним чином:
- якщо тип даних про ПФУ коригуючого звіту – OECD0, то ідентифікатор блоку даних коригуючого звіту дорівнює ідентифікатору блоку даних звіту, на основі якого було створено коригуючий звіт;
- якщо тип даних про ПФУ коригуючого звіту – OECD2 або OECD3, то ідентифікатор блоку даних формується автоматично системою після збереження Звіту.
У разі виправлення (або видалення) інформації присвоюється новий Унікальний ідентифікатор блоку даних, на який можна буде посилатися в подальшому.
Унікальний ідентифікатор попереднього блоку даних – під час створення коригуючого звіту заповнюється системою автоматично наступним чином:
- якщо тип даних про ПФУ коригуючого звіту OECD0, то Унікальний ідентифікатор попереднього блоку даних не заповнюється;
- якщо тип даних про ПФУ коригуючого звіту OECD2 або OECD3, то Унікальний ідентифікатор попереднього блоку даних коригуючого звіту дорівнює ідентифікатору блоку даних звіту, на основі якого було створено коригуючий.
У блоці Підзвітні рахунки – якщо було обрано рахунки для коригування, всі дані по обраним рахункам переносяться до коригуючого звіту зі звіту, на основі якого він створюється, крім полів:
- Тип даних – заповнюються користувачем вручну або через функцію “Групове заповнення даних”;
- Унікальний ідентифікатор блоку даних – формується автоматично Системою;
- Унікальний ідентифікатор попереднього блоку даних – заповнюється автоматично Системою (переноситься ідентифікатор даних по обраному рахунку зі звіту, на основі якого було створено коригуючий звіт).
Перевірте заповнення полів звіту та дозаповніть необхідні поля і ще раз перевірте, підпишіть та відправте Коригуючий звіт.